• 22148628
  • 09125485309


درباره سایت

سایت شخصی افشین بقایی از سال 1381 فعالیت رسمی خود را در بخش طراحی و گرافیک وب آغاز نمود. در حال حاضر پس از گذشت 18 سال با تجربه ای ارزشمند، خدماتی کاملا کاربردی در زمینه های مختلفی همچون گرافیک اوراق چاپی، گرافیک دیجیتال، طراحی بنرهای تبلیغاتی، تیزر و موشن گرافیک های تبلیغاتی، طراحی انواع بنر و پست های شبکه های اجتماعی، طراحی گرافیک وب، خدمات سئو و بهینه سازی سایت، مشاوره طراحی و تبلیغات اینترنتی، خدمات گرافیک و ... را به شما دوستان، همراهان و مشتریان عزیز با افتخار ارائه می نماید.
about-img
بیوگرافی افشین بقایی

افشین بقایی هستم متولد ۱۶ آذر ماه سال ۱۳۶۱ در تهران. ابتدا رشته ریاضی می خوندم سپس به تجربی تغییر رشته دادم. به علوم پزشکی علاقه داشتم. در دانشگاه کشاورزی ژنتیک گیاهی خوندم و از همان زمان به کارهای گرافیکی علاقه مند شدم و از سال ۱۳۸۰ شروع به آموزش در زمینه گرافیک و کسب تجربه نمودم. هم اکنون با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری دنبال موقعیت جدیدی برای کسب تجربه های بیشتر هستم.

دریافت فایل رزومه
90%
Photoshop
70%
Illustrator
85%
Indesign
50%
Anime Studio (Moho)
80%
Premiere
50%
AfterEffect

کمپین ویژه شرکت ها

company-about

کلیه پروژه های گرافیکی از جمله طراحی لوگو، طراحی هدر، طراحی استند، طراحی کاتالوگ، بروشور، زیباسازی و طراحی قالب سایت، طراحی انواع بنر و اسلاید های تصویرسازی شده، بنرهای تبلیغاتی سایت و شبکه های اجتماعی و ... در قالب پکیج های مخصوص شرکت ها قابل انجام است. آمادگی همکاری با سایت های طراحی و گرافیک وب و شرکت های معتبر، در زمینه پروژه های گرافیک چاپ، گرافیک وب، طراحی هدر، لوگو، کاتالوگ، استند، بروشور و ...